Dziś mamy:  18 / 05 / 2024 Jeśli nie wiesz czego chcesz, to masz to czego nie chcesz- Chuck Palahniuk
Wykaz stypendiów

Stypendium Świat dla Młodych 2021

Głównym celem Fundacji jest działalność na rzecz młodzieży uzdolnionej językowo poprzez coroczne przyznawanie stypendiów „Świat dla Młodych” uczniom i uczennicom z Dolnego Śląska. Stypendia przyznawane są przez niezależną Kapitułę na podstawie analizy indywidualnych osiągnięć uczniów i uczennic, takich jak wyniki w nauce, udział w olimpiadach i konkursach oraz aktywność na rzecz szkoły, społeczeństwa czy środowiska.

Wszyscy uczniowie i uczennice dolnośląskich szkół średnich mogą skorzystać z szansy otrzymania stypendium „Świat dla Młodych”. Rekrutacja odbywa się w październiku i listopadzie każdego roku. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać i zapoznać się ze szczegółowym regulaminem programu oraz wypełnić i wysłać wniosek o przyznanie stypendium „Świat dla Młodych” na adres Fundacji podany we wniosku.

Fundacja chciałaby w ten sposób pomóc w wyszukiwaniu i wspieraniu młodych talentów, mogących w przyszłości przyczynić się do rozwoju przedsiębiorstw i nauki w Polsce.

Fundacja Świat dla Młodych Katarzyny i Michała Tyszkowskich
ul. Chopina 18.m 2